EVRO PRIČA ŽIVI I DALJE ! POBEDA I U DRUGOJ UTAKMICI EVROPA KUPA!

Sinoć u Aranđelovcu ekipa Bekament Bukovičke banje zabeležila je drugu pobedu u okviru drugog kruga Evropa Kupa.

Aranđelovčanke su savladale ekipu Valur Island rezultatom 24:30, poluvreme 14:16.

U sjajnoj atmosferi nošene podrškom sa tribina rukometašice Bekamenta su vodile gotovo svih 60 minuta meča a najveću prednost ostvarile su u 46 minutu kada je bilo + 7, a na semaforu SRC „Šumadija“ stajao rezultat 19:26.

Najefikasnije, kao i u prvom meču odigranom u subotu kada je takođe slavio Bekament rezultatom 29:28, bile su Sara Garović sa 8 i Katarina Stepanović sa 7 golova. Odlična Jelena Stekić dodala je 6 pogodaka dok su se u strelce upisale i Bojana Agatunović sa 3 gola odnosno Katarina Mančić, Tamara Kocić i Maja Radoičić sa po dva pogotka.

BRAVO DEVOJKE , BRAVO STRUČNI ŠTAB !!!
VELIKO HVALA ARANĐELOVČANIMA NA PODRŠCI KAO I RUKOMETNOM SAVEZU NA OGROMNOJ POMOĆI !!!

Idemo dalje…

ŽREB ZA TREĆU RUNDU TAKMIČENJA JE 25.10.2021.GODINE U BEČU, A MEČEVI TREĆEG KOLA NA PROGRAMU SU 13/14.11.2021. i 20/21.11.2021.GODINE